fotballtur london

Fotballtur London

Red Group skreddersyr din fotballtur London! London er verdensmetropolen du aldri blir lei av. Byen har alt du kan ønske seg.

Red Group ordner fotballtur til de tre største klubbene, med offisielle billetter i forskjellig kategorier. Hotellene ligger bra til i forhold til stadioene og uteliv, sightseeing og shopping.

Opplev fotball i London med Red Group!

Under finner du kampoppsettet for Arsenal, Chelsea og Tottenham!

Dette er inkludert:

  • Overnatting på hotell
  • Frokostbuffet
  • Kampbillett til valgt kamp – kampbillettene er offisielle

Informasjon om hotellet:

Vi benytter flere forskjellige hoteller.
Victoria Park Plaza (4*), Radisson Grafton (4*) og Melia White House (4*)

NB: Fly/transport er ikke inkludert i våre pakkereiser, men kan avtales.

Kontakt oss: post@redgroup.no

Kampoppsett Arsenal Dato:
Arsenal v Leicester City Sat 12 Aug
Stoke City v Arsenal Sat 19 Aug
Liverpool v Arsenal Sat 26 Aug
Arsenal v Bournemouth Sat 9 Sep
Chelsea v Arsenal Sat 16 Sep
Arsenal v West Bromwich Albion Sat 23 Sep
Arsenal v Brighton & Hove Albion Sat 30 Sep
Watford v Arsenal Sat 14 Oct
Everton v Arsenal Sat 21 Oct
Arsenal v Swansea City Sat 28 Oct
Manchester City v Arsenal Sat 4 Nov
Arsenal v Tottenham Hotspur Sat 18 Nov
Burnley v Arsenal Sat 25 Nov
Arsenal v Huddersfield Town Tue 28 Nov
Arsenal v Manchester United Sat 2 Dec
Southampton v Arsenal Sat 9 Dec
West Ham United v Arsenal Tue 12 Dec
Arsenal v Newcastle United Sat 16 Dec
Arsenal v Liverpool Sat 23 Dec
Crystal Palace v Arsenal Tue 26 Dec
West Bromwich Albion v Arsenal Sat 30 Dec
Arsenal v Chelsea Mon 1 Jan
Bournemouth v Arsenal Sat 13 Jan
Arsenal v Crystal Palace Sat 20 Jan
Swansea City v Arsenal Tue 30 Jan
Arsenal v Everton Sat 3 Feb
Tottenham Hotspur v Arsenal Sat 10 Feb
Arsenal v Manchester City Sat 24 Feb
Brighton & Hove Albion v Arsenal Sat 3 Mar
Arsenal v Watford Sat 10 Mar
Leicester City v Arsenal Sat 17 Mar
Arsenal v Stoke City Sat 31 Mar
Arsenal v Southampton Sat 7 Apr
Newcastle United v Arsenal Sat 14 Apr
Arsenal v West Ham United Sat 21 Apr
Manchester United v Arsenal Sat 28 Apr
Arsenal v Burnley Sat 5 May
Huddersfield Town v Arsenal Sun 13 May

 

Kampoppsett Chelsea Dato:
Chelsea v Burnley Sat 12 Aug
Tottenham Hotspur v Chelsea Sat 19 Aug
Chelsea v Everton Sat 26 Aug
Leicester City v Chelsea Sat 9 Sep
Chelsea v Arsenal Sat 16 Sep
Stoke City v Chelsea Sat 23 Sep
Chelsea v Manchester City Sat 30 Sep
Crystal Palace v Chelsea Sat 14 Oct
Chelsea v Watford Sat 21 Oct
Bournemouth v Chelsea Sat 28 Oct
Chelsea v Manchester United Sat 4 Nov
West Bromwich Albion v Chelsea Sat 18 Nov
Liverpool v Chelsea Sat 25 Nov
Chelsea v Swansea City Wed 29 Nov
Chelsea v Newcastle United Sat 2 Dec
West Ham United v Chelsea Sat 9 Dec
Huddersfield Town v Chelsea Tue 12 Dec
Chelsea v Southampton Sat 16 Dec
Everton v Chelsea Sat 23 Dec
Chelsea v Brighton & Hove Albion Tue 26 Dec
Chelsea v Stoke City Sat 30 Dec
Arsenal v Chelsea Mon 1 Jan
Chelsea v Leicester City Sat 13 Jan
Brighton & Hove Albion v Chelsea Sat 20 Jan
Chelsea v Bournemouth Wed 31 Jan
Watford v Chelsea Sat 3 Feb
Chelsea v West Bromwich Albion Sat 10 Feb
Manchester United v Chelsea Sat 24 Feb
Manchester City v Chelsea Sat 3 Mar
Chelsea v Crystal Palace Sat 10 Mar
Burnley v Chelsea Sat 17 Mar
Chelsea v Tottenham Hotspur Sat 31 Mar
Chelsea v West Ham United Sat 7 Apr
Southampton v Chelsea Sat 14 Apr
Chelsea v Huddersfield Town Sat 21 Apr
Swansea City v Chelsea Sat 28 Apr
Chelsea v Liverpool Sat 5 May
Newcastle United v Chelsea Sun 13 May

 

Kampoppsett Tottenham Dato:
Newcastle v Tottenham Sat 12 Aug
Tottenham Hotspur v Chelsea Sat 19 Aug
Tottenham Hotspur v Burnley Sat 26 Aug
Everton v Tottenham Hotspur Sat 9 Sep
Tottenham Hotspur v Swansea City Sat 16 Sep
West Ham United v Tottenham Hotspur Sat 23 Sep
Huddersfield Town v Tottenham Hotspur Sat 30 Sep
Tottenham Hotspur v Bournemouth Sat 14 Oct
Tottenham Hotspur v Liverpool Sat 21 Oct
Manchester United v Tottenham Hotspur Sat 28 Oct
Tottenham Hotspur v Crystal Palace Sat 4 Nov
Arsenal v Tottenham Hotspur Sat 18Nov
Tottenham Hotspur v West Bromwich Albion Sat 25 Nov
Leicester City v Tottenham Hotspur Tue 28Nov
Watford v Tottenham Hotspur Sat 2 Dec
Tottenham Hotspur v Stoke City Sat 9 Dec
Tottenham Hotspur v Brighton & Hove Albion Wed13Dec
Manchester City v Tottenham Hotspur Sat 16 Dec
Burnley v Tottenham Hotspur Sat 23 Dec
Tottenham Hotspur v Southampton Tue 26 Dec
Tottenham Hotspur v West Ham United Sat 30 Dec
Swansea City v Tottenham Hotspur Mon 1 Jan
Tottenham Hotspur v Everton Sat 13 Jan
Southampton v Tottenham Hotspur Sat 20 Jan
Tottenham Hotspur v Manchester United Wed 31 Jan
Liverpool v Tottenham Hotspur Sat 3 Feb
Tottenham Hotspur v Arsenal Sat 10 Feb
Crystal Palace v Tottenham Hotspur Sat 24 Feb
Tottenham Hotspur v Huddersfield Town Sat 3 Mar
Bournemouth v Tottenham Hotspur Sat 10 Mar
Tottenham Hotspur v Newcastle United Sat 17 Mar
Chelsea v Tottenham Hotspur Sat 31 Mar
Stoke City v Tottenham Hotspur Sat 7 Apr
Tottenham Hotspur v Manchester City Sat 14 Apr
Brighton & Hove Albion v Tottenham Hotspur Sat 21 Apr
Tottenham Hotspur v Watford Sat 28 Apr
West Bromwich Albion v Tottenham Hotspur Sat 5 May
Tottenham Hotspur v Leicester City Sun 13 May

 


Se også andre fotballturer:
Red Group kan tilby offisielle fotballbilletter i mange kategorier og flotte bosteder.
Vår kunnskap om de ulike reisemålene gjør oss til en trygg og god samarbeidspartner.
Fotballturer er populært!
Red Group har mange års erfaring. Nettopp derfor er vi et naturlig valg i mengden av tilbydere.
Ta steget og bestill din fotballtur i dag!

Kontakt oss for pris og hotellpakker!

Kontakt oss for pris og hotellpakker!

Kontakt oss for pris og hotellpakker!