Liverpool

 

Fotballtur til Liverpool

Liverpool har fått et skikkelig oppsving under Jürgen Klopp, og fotballturer til byen er mer populært enn på lenge. Vi i Red Group har solgt turer til Merseyside i over 20 år og har flotte fotballpakker å tilby.

Liverpool – det perfekte reisemål

Med en pulserende by med herlig uteliv og flotte shoppingmuligheter, er Liverpool et perfekt reisemål å reise til!

Dette er inkludert:

  • Overnatting på hotell
  • Frokostbuffet
  • Kampbillett til valgt kamp – kampbillettene er offisielle

Informasjon om hotellet:
Red Group benytter flere forskjellige hoteller på hver destinasjon. Likevel har vi et knippe faste hoteller.
I Liverpool er det: Novotel (4’), Hard Days Night Hotel (4*), Shankly Hotel (4’) og Holiday Inn City Center (4*)

NB: Fly/transport er ikke inkludert i pakkereisene, men kan avtales.

Kontakt oss: post@redgroup.no

Kampoppsett Liverpool Dato:
Watford v Liverpool Sat 12 Aug
Liverpool v Crystal Palace Sat 19 Aug
Liverpool v Arsenal Sat 26 Aug
Manchester City v Liverpool Sat 9 Sep
Liverpool v Burnley Sat 16 Sep
Leicester City v Liverpool Sat 23 Sep
Newcastle United v Liverpool Sat 30 Sep
Liverpool v Manchester United Sat 14 Oct
Tottenham Hotspur v Liverpool Sat 21 Oct
Liverpool v Huddersfield Town Sat 28 Oct
West Ham United v Liverpool Sat 4 Nov
Liverpool v Southampton Sat 18 Nov
Liverpool v Chelsea Sat 25 Nov
Stoke City v Liverpool Wed 29 Nov
Brighton & Hove Albion v Liverpool Sat 2 Dec
Liverpool v Everton Sat 9 Dec
Liverpool v West Bromwich Albion Wed 13 Dec
Bournemouth v Liverpool Sat 16 Dec
Arsenal v Liverpool Sat 23 Dec
Liverpool v Swansea City Tue 26 Dec
Liverpool v Leicester City Sat 30 Dec
Burnley v Liverpool Mon 1 Jan
Liverpool v Manchester City Sat 13 Jan
Swansea City v Liverpool Sat 20 Jan
Huddersfield Town v Liverpool Tue 30 Jan
Liverpool v Tottenham Hotspur Sat 3 Feb
Southampton v Liverpool Sat 10 Feb
Liverpool v West Ham United Sat 24 Feb
Liverpool v Newcastle United Sat 3 Mar
Manchester United v Liverpool Sat 10 Mar
Liverpool v Watford Sat 17 Mar
Crystal Palace v Liverpool Sat 31 Mar
Everton v Liverpool Sat 7 Apr
Liverpool v Bournemouth Sat 14 Apr
West Bromwich Albion v Liverpool Sat 21 Apr
Liverpool v Stoke City Sat 28 Apr
Chelsea v Liverpool Sat 5 May
Liverpool v Brighton & Hove Albion Sun 13 May

Red Group kan tilby offisielle fotballbilletter i mange kategorier og flotte bosteder.
Vår kunnskap om de ulike reisemålene gjør oss til en trygg og god samarbeidspartner.
Fotballturer er populært!
Red Group har mange års erfaring. Nettopp derfor er vi et naturlig valg i mengden av tilbydere.
Ta steget og bestill din fotballtur i dag!

Se også andre fotballturer:

 

Kontakt oss for pris og hotellpakker!